Advertisement

Jurassic World: Dominion Dominates Fandom Wikis - The Loop

01:25

Deelnemende Landen

  • Kronenburg
  • Issel
  • Karstonia
  • Insulantis
  • Norland
  • Palana
  • Seppië
  • Elysion
  • Mii-Eilanden
  • Île de Romanhe

Schematische Weergave (Mannen)

Tennis mannen.jpg




Mannenschema

Speelschema (Mannen)

Seppië1 Aulus Arctectus (IN) 22-3 (14:00) 6-7, 4-6, 6-4, 6-4, 6-1
Palana1 Issel3 22-3 (14:00) 6-2, 3-6, 6-3, 6-1
Norland2 Jeroen Beukema (KR) 22-3 (19:00) 4-6, 3-6, 6-3, 3-6
Elysion1 Palana2 22-3 (19:00) 3-6, 3-6, 6-1, 7-6, 4-6
Norland1 Île de Romanhe1 23-3 (14:00) 6-3, 6-4, 6-7, 6-2
Seppië3 James Blake (E) 23-3 (14:00) 6-4, 6-4, 3-6, 6-7, 6-7
Karstonia2 Mii-Eilanden2 23-3 (19:00) 6-4, 2-6, 6-7, 7-6, 6-1
Issel2 Petrus Bynuzio (IN) 23-3 (19:00) 6-4, 6-7, 6-2, 6-4
Seppië2 Issel1 24-3 (14:00) 6-1, 3-6, 2-6, 6-7
Mii-Eilanden1 Aulus Cicero Magnus (IN) 24-3 (14:00) 1-6, 4-6, 2-6
Max Wageman (KR) Karstonia1 24-3 (19:00) 6-4, 6-4, 5-7, 6-7, 6-7
Mii-Eilanden3 Ramon Bijleveldt (KR) 24-3 (19:00) 1-6, 1-6, 0-6
Seppië1 Palana1 23-3 (11:00) 6-7, 7-6, 6-4, 6-4
Jeroen Beukema (KR) Palana2 24-3 (11:00) 5-7, 7-6, 6-4, 5-7, 6-2
Norland1 James Blake (E) 25-3 (11:00) 6-2, 4-6, 6-3, 6-7, 7-6
Karstonia2 Issel2 25-3 (14:00) 6-1, 5-7, 6-4, 6-4
Issel1 Aulus Cicero Magnus (IN) 25-3 (14:00) 6-7, 6-7, 5-7
Karstonia1 Ramon Bijleveldt (KR) 25-3 (19:00) 1-6, 4-6, 2-6
Seppië1 Jeroen Beukema (KR) 25-3 (19:00) 6-4, 7-6, 6-1
Aulus Cicero Magnus Ramon Bijleveldt (KR) 26-3 (14:00) 6-7, 4-6, 1-6
Seppië1 Norland1 26-3 (19:00) 4-6, 3-6, 3-6
Ramon Bijleveldt (KR) Karstonia2 27-3 (14:00) 5-7, 6-4, 6-4, 6-1
Norland1 Ramon Bijleveldt (KR) 28-3 (19:00) 7-6, 7-6, 5-7, 5-7, 0-6
Seppië1 Karstonia2 28:3 (14:00) 6-7, 7-6, 5-7, 4-6

Schematische Weergave Vrouwen

Tennis vrouwen.jpg







Speelschema Vrouwen

Seppië1 Palana1 22-3 (14:00) 6-2, 6-2
Norland1 Issel3 22-3 (14:00) 7-6, 4-6, 6-3
Norland2 Seppië2 22-3 (19:00) 3-6, 6-7
Elysion1 Anna Claudia Hispaniae (IN) 22-3 (19:00) 6-7, 3-6
Palana2 Île de Romanhe1 23-3 (14:00) 6-1, 6-4
Seppië3 Patricia Mayar (E) 23-3 (14:00) 6-7, 4-6
Karstonia2 Mii-Eilanden2 23-3 (19:00) 6-7, 6-4, 6-2
Issel2 Fleur Thorkildsen (KR) 23-3 (19:00) 6-3, 4-6, 6-7
Mii-Eilanden3 Issel1 24-3 (14:00) 1-6, 1-6, 0-6
Mii-Eilanden1 Bianca Hoekzema (KR) 24-3 (14:00) 6-7, 7-6, 5-7
Joanna Ducta (IN) Karstonia1 24-3 (19:00) 6-7, 7-5, 6-4,
Petra Sanna Tiberae (IN) Lia Hommema (KR) 24-3 (19:00) 7-6, 6-4
Seppië1 Norland1 23-3 (11:00) 6-7, 4-6
Seppië2 Anna Claudia Hispaniae (IN) 24-3 (11:00) 6-7, 6-7
Palana2 Patricia Mayar (E) 25-3 (11:00) 7-6, 7-6
Karstonia2 Fleur Thorkildsen (KR) 25-3 (14:00) 6-7, 6-7
Issel1 Bianca Hoekzema (KR) 25-3 (14:00) 6-4, 6-7, 6-3
Joanna Ducta (IN) Petra Sanna Tiberae (IN) 25-3 (19:00) 3-6, 6-2, 6-7
Norland1 Anna Claudia Hispaniae (IN) 25-3 (19:00) 5-7, 3-6
Issel1 Petra Sanna Tiberae (IN) 26-3 (14:00) 6-4, 7-6
Anna Claudia Hispaniae (IN) Palana2 26-3 (19:00) 7-6, 6-2
Issel1 Fleur Thorkildsen (KR) 27-3 (14:00) 6-7, 6-7
Anna Claudia Hispaniae (IN) Fleur Thorkildsen (KR) 28-3 (19:00) 7-6, 5-7, 6-4
Palana2 Issel1 28-3 (13:00) 7-6, 4-6, 7-5
Wiki-inhoud is beschikbaar onder CC-BY-SA tenzij anders vermeld.