Geofictie Wiki
Advertisement

Details onder: Verslag van de wedstrijden (Herfarum 2011)

Deelnemende Landen[]

  • Chimor
  • Elysion
  • Ile de Romanhe
  • Insulantis
  • Issel
  • Karstonia
  • Kronenburg
  • Mii-Eilanden
  • Norland
  • Palana
  • Seppië

Schematische Weergave (Mannen)[]

Poules[]

Deelnemer W + = - GV GT DS PT Deelnemer W + = - GV GT DS PT
Issel 5 3 2 0 9 1 8 11 Seppië 4 4 0 0 9 3 6 12
Insulantis 5 3 1 1 9 6 3 10 Norland 4 2 0 2 10 9 1 6
Karstonia 5 3 0 2 11 10 1 9 Elysion 4 1 1 2 6 5 1 4
Kronenburg 5 2 2 1 8 6 2 8 Mii-Eilanden 4 2 1 2 6 8 -2 4
Palana 5 1 1 3 6 11 -5 4 Île de Romanhe 4 1 0 3 4 10 -6 3
Chimor 5 0 0 5 3 12 -9 0

Halve Finales[]

Uitslag
Issel Norland 1-1
Seppië Insulantis 2-2

Finale('s)[]

Uitslag
Norland Seppië 2-1
Issel Insulantis 1-1 (In. W.n.s.)

Speelschema (Mannen)[]

Insulantis Kronenburg Herfarum (21-3, 15:00) 1-1
Issel Chimor Iterum (21-3, 15:00) 3-0
Palana Karstonia Laetena (21-3, 15:00) 3-4
Norland Elysion Herfarum (21-3, 18:00) 1-4
Mii-Eilanden Île de Romanhe Iterum (21-3, 18:00) 3-1
Mii-Eilanden Elysion Herfarum (23-3, 15:00) 1-1
Île de Romanhe Seppië Iterum (23-3, 15:00) 1-2
Issel Kronenburg Herfarum (23-3, 20:30) 0-0
Chimor Karstonia Iterum (23-3, 20:30) 1-3
Palana Insulantis Laetena (23-3, 20:30) 0-3
Karstonia Insulantis Herfarum (25-3, 15:00) 0-1
Chimor Kronenburg Iterum (25-3, 15:00) 0-1
Palana Issel Laetena (25-3, 15:00) 0-0
Seppië Norland Herfarum (25-3, 20:30) 3-2
Île de Romanhe Elysion Iterum (25-3, 20:30) 2-1
Mii-Eilanden Seppië Herfarum (27-3, 15:00) 0-3
Île de Romanhe Norland Iterum (27-3, 15:00) 0-4
Issel Karstonia Herfarum (27-03, 20:30) 2-0
Chimor Insulantis Iterum (27-3, 20:30) 1-3
Palana Kronenburg Laetena (27-3, 20:30) 1-3
Mii-Eilanden Norland Herfarum (29-3, 15:00) 2-3
Seppië Elysion Iterum (29-3, 15:00) 1-0
Issel Insulantis Herfarum (29-3, 20:30) 4-1
Karstonia Kronenburg Iterum (29-3, 20:30) 4-3
Palana Chimor Laetena (29-3, 20:30) 2-1
Issel Norland Herfarum (30-3, 15:00) 1-1 (N w.n.s.)
Seppië Insulantis Iterum (30-3, 15:00) 2-2 (S w.n.s.)
Norland Seppië Herfarum (1-4, 17:30) 2-1
Issel Insulantis Iterum (1-4, 13:00) 1-1 (In. w.n.s.)

Schematische Weergave (Vrouwen)[]

Vrouwenvoetbal.jpg









Het competitiemodel is niet toegepast bij het vrouwenvoetbal

Speelschema (Vrouwen)[]

Seppië Île de Romanhe 22-3, Herfarum, 15:00 4-3
Elysion Mii-Eilanden 22-3, Iterum, 15:00 3-3 (Mii w.n.s.)
Kronenburg Chimor 22-3, Herfarum, 20:30 3-3 (Chimor w.n.s.)
Norland Karstonia 22-3, Iterum, 20:30 3-1
Palana Issel 22-3, Laetena, 20:30 0-0 (Palana w.n.s.)
Insulantis Elysion 23-3, Laetena, 15:00 3-3 (In. w.n.s.)
Seppië Mii-Eilanden 26-3, Herfarum, 15:00 3-2
Chimor Insulantis 26-3, Iterum, 15:00 1-1 (In. w.n.s.)
Norland Palana 26-3, Laetena, 15:00 5-2
Seppië Insulantis 28-3, Herfarum, 15:00 2-1
Norland Chimor 28-3, Iterum, 15:00 3-4
Seppië Chimor 30-3, Herfarum, 20:30 1-2
Insulantis Norland 30-3, Laetena, 18:00 3-3 (N w.n.s.)
Advertisement